گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه / شکلات دوریکا / خرید شکلات دوریکا ارزان با جعبه کادویی ملیسا

خرید شکلات دوریکا ارزان با جعبه کادویی ملیسا

خرید شکلات دوریکا با زیباترین طرح در بسته بندی های جعبه ای کادویی با نام های شکلات شایان و شکلات ملیسا محصولات شکلات خود را عرضه می کند. جهت اطلاع از قیمت شکلات های دوریکا می توانید به سایت فروشگاهی آن در تهران، مشهد مراجعه فرمایید. در این سایت ها شکلات هدیه هم در انواع مختلفی عرضه می گردد. انواع شکولات در بازار شکولات به فروش می رسد. از این فروشگاه ها شکولات ارزان به هر جای ایران فرستاده می شود.

امروزه به علت تنوع محصولات غذایی بخصوص شکلات ها در طرح ها و مدل های مختلف، انتخاب بهترین نوع شکلات برای مشتری کاری سخت و دشوار شده لذا وجود یک مشاور و متخصص در این امر احساس می شود.
بیایید ابتدا به این موضوع بپردازیم که چند نوع شکلات در ایران وجود دارد؟

خرید شکلات دوریکا ارزان با جعبه کادویی ملیسا

انواع شکلات ایرانی

انواع شکلات ایرانی

 • شکلات سیاه
 • شکلات شیری
 • روکش شکلاتی
 • شکلات سفید
 • شکلات تخته ای

آیا شکلات دوریکا را می شناسید؟ این برند بزرگ محصولات شکلاتی خود را در ۱۵ طعم مختلف تولید می کند.

انواع طعم های شکلات دوریکا

انواع طعم های شکلات دوریکا

 1. شکلات شیرین
 2. شکلات سفید
 3. تلخ ۷۲ درصد
 4. تلخ ۹۹ درصد
 5. قهوه
 6. تمشک
 7. توت فرنگی
 8. کاپوچینو
 9. نعناع
 10. پرتقال
 11. آناناس
 12. انبه
 13. آلبالو
 14. لیمو
 15. انگور

آشنایی با جعبه های کادویی شکلات دوریکا

شکلات های دوریکا در ۴ مدل تولید می شود که دو نوع آن در قالب جعبه های کادویی بسته بندی می گردد. نام این دو مدل، شکلات جعبه ای شایان و ملیسا می باشد. شکلات دوریکا با جعبه کادویی شایان در وزن ۷۳۰ گرم و ابعاد ۲۱۵ در ۲۱۵ در ۴۴ میلیمتر بوده و شکلات ملیسا در وزن ۵۰۰ گرمی و در ابعاد ۲۹۰ در ۲۱۸ در ۳۷ میلیمتر می باشد.

نحوه خرید شکلات دوریکا

جهت سفارش شکلات دوریکا و خرید آن می توانید با کارشناسان فروش مجموعه شکلات ایران تماس بگیرید.

جهت دریافت لیست قیمت محصولات دوریکا، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

دانلود لیست محصولات دوریکا

منبع: شکلات ایران

سفارش شکلات هدیه به صورت عمده

سفارش شکلات هدیه به صورت عمدهسفارش شکلات هدیه به صورت عمده از فروشگاه شکلات هدیه و همچنین مراکز خرید و فروش انواع شکلات امکان پذیر است. در این مراکز بهترین شکلات ایرانی عرضه می شود و شما می توانید به صورت عمده و با قیمت مناسب آن را تهیه کنید. 

خرید آنلاین شکلات هدیه به صورت عمده امکان پذیر است. فروشگاه شکلات هدیه در اینترنت، آن را در هر جایی که باشید به دست تان می رساند. این فروشگاه ها بهترین شکلات هدیه کشور را با قیمت های متفاوتی به گونه کلی به فروش می رسانند. 

از طرف دیگر فروشگاه معتبر شکلات هدیه، محصول را از کارخانه ها به گونه عمده تهیه می کند. کارخانه ها با استفاده از روش طرز تهیه شکلات هدیه، آن را در طعم ها و رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می دارند. طراحی شکلات هدیه برای خریدار بسیار مهم می باشد و از جمله مزایا و معایب شکلات هدیه هم یکی همین طراحی آن است؛ زیرا که ممکن برخی از طراحی آن خوشش بیاید و بعضی دیگر نه و این امکان دارد که به فروش عمده و کلی شکلات آسیب برساند. 

کارخانه های تولیدکننده شکلات هدیه، اصلی ترین مرجع فروش عمده هستند. از طریق وبسایت های رسمی و یا نمایندگی های این کارخانه ها، می توانید که شکلات هدیه را به صورت عمده سفارش دهید. 

سفارش عمده برای کسانی که در کار فروش جزئی می باشند، بسیار سودآورد خواهد بود؛ زیرا که با نرخ پایین تر از بازار، آن را تهیه می کنند. 

ارائه کننده بهترین شکلات هدیه در ایران

ارائه کننده بهترین شکلات هدیه در ایرانارائه کننده بهترین شکلات هدیه در ایران، آن را در برندهای متفاوت و بسته بندی های شیک و گوناگونی در اختیار مشتریان قرار می دهند. 

این ارائه کنندگان که بیشتر فروشنده ها هستند، شکلات هدیه را در کیفیت های متفاوتی عرضه می دارند. برای مثال می توان گفت که شکلات های هدیه دارای این طعم ها می باشند: 

 • طعم نارگیلی 
 • طعم شکلات تلخ 
 • طعم میوه ای 
 • طعم عسلی 
 • و غیره 

از سوی دیگر، ارائه دهندگان به بسته بندی های شکلات های هدیه توجه ویژه ای دارند. این نوع از شکلات به دلیل این که برای قدردانی و همچنین مواردی از این دست مورد استفاده قرار می گیرد، بسته بندی های شیکی دارد. می توانید شکلات هدیه را در کادوهایی کشویی، کتابی و سایر طرح ها تهیه کنید. 

میزان دقت و سلیقه در این خصوص بسیار مهم است و این نشان دهنده احترامی است که شما برای فرد مقابل انجام می دهید. خلاصه این که ارائه دهندگان همه این موارد را در نظر می گیرند و آن گاه شکلات هدیه را وارد بازار کرده و به فروش می گذارند. 

شکلات هدیه در برندهای متفاوتی تولید می شود که میزان درصد شکلات هم یکی از موارد مورد توجه آن می باشد. هر چه درصد شکلات بالاتر باشد، برند تولید کننده آن را گرانتر عرضه می دارد. 

برای همین است که در بازار با انواع مختلفی از شکلات های هدیه با تنوع نرخ مواجه می شویم. 

صادرات شکلات هدیه به قیمت کارخانه

صادرات شکلات هدیه به قیمت کارخانهصادرات شکلات هدیه به قیمت کارخانه را در وهله نخست، خود تولید کنندگان انجام می دهند. 

این شرکت ها، پس از این که محصول را بسته بندی و آماده سازی کردند، آن را به وسیله شرکت های بازرگانی گوناگون، به اقصی نقاط جهان ارسال می کنند. بیشتر شکلات هدیه ایرانی به کشورهای همسایه به ویژه ترکیه، روسیه، افغانستان، ارمنستان، ترکمنستان و عراق صادر می شود. 

برای صادرکنندگان مسائل مختلفی از جمله نوع کیفیت شکلات، استاندارد بودن آن، داشتن مجوزهای بهداشتی و طریقه بسته بندی محصول بسیار مهم است. این مسائل البته در کشورهای مقصد نیز حایز اهمیت می باشد. 

بهرحال هر چه زرق و برق و شیک بودن بسته بندی ها و همچنین خوش مزه بودن شکلات بیشتر و بهتر باشد، فروش خوبی می تواند در کشورهای مختلف مقصد داشته باشد. 

صادرکنندگان شکلات هدیه، محصول را قیمت کارخانه ارسال می کنند که این مسئله روی نرخ خارج از کشور هم تأثیر گذار می باشد. صادر کننده می توان با قیمت مناسب و سود بیشتر شکلات را عرضه دارد. 

صادرات شکلات های هدیه که نوعی از شکلات مرغوب هم محسوب می شوند، می توانند ارز آوری خوبی داشته باشند. در این خصوص گروه های بازرگانی متفاوتی فعالیت می کنند و می کوشند تا محصولاتی با درجه بندی کیفی متنوعی را صادر کنند. صادرات شکولات ارزان نیز از همین طریق انجام می شود. 

بهترین شکلات تولید شده در کشور

بهترین شکلات تولید شده در کشورشکلات ها دارای انواع مختلفی هستند. مثلاً شما در بازار می توانید شکلات تلخ، شکلات آبنباتی و شکلات شیری را تهیه کنید. هر کدام از این ها مشتریان خاص خود را دارند. این کاملاً بستگی به ذائقه مصرف کننده دارد که کدام یک را بهتر از دیگری تشخیص دهد. 

با همه این ها بهترین شکلات تولید شده آن نوع از محصولی می باشد که دارای درصد تلخی و تیرگی بیشتری باشد. در فروشگاه ها شما می توانید شکلات را از ۱۰ درصد تا ۹۹ درصد پیدا کنید. همچنین شکلات هایی که با خود افزودنی های با ارزش مانند: گردو، بادام، پسته، فندق و غیره دارند، ارزش بالاتری را دارای می باشند و در زمره بهترین شکلات ها قرار می گیرند. 

بهترین شکلات ها را توصیه می شود که از برندهای معروف تهیه کنید. شکلات از جمله محصولاتی است که آن را می شود به جای شیرینی به عنوان هدیه به دوستان و آشنایان تقدیم کرد. 

در کشورمان برندهای مختلف خارجی داخلی وجود دارند که شکلات ها را در طعم ها و درصد گوناگونی روانه بازار می کنند. 

شکلات از جمله پرطرفدارترین نوع شیرینی به شمار می رود که اگر چه عیب های خود را  دارا می باشد؛ اما مزیت های بسیاری هم دارد. شکلات را می شود همراه نوشیدنی، کیک و همان طور خالی هم میل کرد و از خوردن آن لذت برد. 

عرضه بدون واسطه شکلات هدیه

عرضه بدون واسطه شکلات هدیهشکلات را بسیاری از کارخانه های تولید کننده، به صورت مستقیم به دست مصرف کنندگان می رسانند. سال ها است که تولیدی ها از خود در شهرهای گوناگون نمایندگی ایجاد می کنند و از طریق آنان بدون این که پای واسطه در میان باشد، شکلات هدیه را به فروش می رسانند. 

این موضوع اگر چه باعث شده تا خریداران با قیمتی مناسب این نوع از شکلات را تهیه کنند، اما به رونق تجارت شکلات هدیه هم کمک بزرگی کرده است. خرید و فروش شکلات هدیه در کشورمان، به میزان بالایی انجام می شود و مصرف آن بالا است. این ها همه نشان می دهد که اولین تولید کننده شکلات هدیه، فکر بکری داشته که این نوع از محصول را وارد بازار کرده است. 

شرکت های بزرگ تولید کننده شکلات هدیه، محصولش را از طریق وبسایت های رسمی هم بدون واسطه، عرضه می دارد. می توانید به نشانی های مشخصی که این وبسایت ها دارند، به بازدید از آنان بپردازید و در کنار این که با انواع محصولات آشنا می شوید و می توانید تنوع کالای بیشتری را مشاهده کنید، خرید ارزان قیمت را هم تجربه نمایید. 

خرید و فروش شکلات در ایران

خرید و فروش شکلات در ایرانخرید و فروش شکلات در ایران، از سوی فروشگاه های متفاوتی انجام می شود. شکلات، یکی از محصولاتی است که می توان در بیشتر مواد غذایی ردی از آن پیدا کرد. اگر سری به شیرینی فروشی ها بزنید، متوجه خواهید شد که انواع شیرینی شکلاتی وجود دارد که هر کدام شان دارای مزه ها و طرح های متفاوتی می باشند. 

شکلات ها را می شود در کیک ها، کلوچه های محلی، هات چاکلت، بستنی، آب میوه و غیره استفاده کرد که کارایی بالای آن را نشان می دهد. پس این ها همه آشکار کننده این موضوع می باشد که خرید و فروش شکلات، رونق خوبی دارد. 

خریدران انواع شکلات، به راحتی به این محصول در انواع مختلف دسترسی دارند. سوپر مارکت های محله ها هم در برندهای گوناگونی شکلات ها را به فروش می رسانند. آنانی که شکلات خور حرفه ای هستند، همیشه به دنبال بهترین مارک ها می گردند و می دانند که کجا محصول خوب خرید و فروش می شود. 

بازار شکلات دوریکا ارزان قیمت

بازار شکلات دوریکا ارزان قیمتبازارهای محصولات غذایی و فروشگاه های خرد و کوچک، شکلات ها را در انواع گوناگون و همچنین برندهای متفاوت عرضه می دارند. 

یکی از برندهای معروف در صنعت شکلات سازی، دوریکا نام دارد. اگر به دنبال خرید شکولات دوریکا ارزان قیمت می باشید، بهتر است که سری به فروشگاه های بزرگ بزنید. در این فروشگاه ها بیشتر محصولات همواره با تخفیف ارائه می شوند. 

در فروشگاه های اینترنتی هم می شود با اندکی جستجوی بیشتر، این برند معروف شکلات را با قیمت مناسب تهیه کرد. در فروشگاه های آنلاین همه نوع طعم و درصد شکلات دوریکا که تاکنون تولید شده، در دسترس می باشد. 

شکلات از جمله تنقلات پر مصرف است که برند دوریکا نیز آن را در طرح ها و بسته بندی های متفاوتی به بازار عرضه کرده است. از این برند مطرح می توانید شکلات ها را درصد پایین تا به بالا، تهیه کنید. 

لیست قیمت روز انواع شکلات هدیه

لیست قیمت روز انواع شکلات هدیهقیمت روز انواع شکلات هدیه، به مسائل مختلفی بستگی دارد که شامل درصد شکلات، نوع بسته بندی و وزن آن می باشد. 

با مراجعه به مراکز خرید و فروش تنقلات، قادر خواهید بود که لیست قیمت های شکلات ها را هم به دست آورید. شکلات ها هر کدام شان دارای نرخ های متفاوتی می باشند که نمی توان قیمت خاصی را برای آن ها تعیین کرد. 

اما در این جا ما به چند نمونه از شکلات های هدیه و همچنین قیمت های شان در بازار اشاره می کنیم: 

 • قیمت شکلات هدیه در وزن ۴۰۰ گرمی: ۱۰۵۰۰۰ تومان 
 • قیمت شکلات هدیه در وزن ۲۵۰ گرمی: ۶۵۰۰۰ تومان 
 • شکلات هدیه با جعبه فلزی با قیمت: ۲۱۵۰۰۰ تومان 
 • شکلات هدیه ۲۵۰ گرمی روبان دار با قیمت: ۹۵۰۰۰ تومان 

این نکته قابل ذکر است که هر یک از این ها را برندهای متفاوتی تولید کرده اند که نوع و کیفیت شان هم فرق می کند. به همین سبب است که دارای قیمت های گوناگونی می باشند. 

تامین کننده شکلات هدیه

تامین کننده شکلات هدیهتأمین کننده شکلات هدیه را می توان این گونه نام برد: 

 • کارخانه تولید کننده 
 • شرکت های وارد کننده شکلات هدیه 
 • نمایندگی این شرکت ها 
 • فروشگاه های متفاوت 

از این گزینه ها می شود به صورت عمده و جزئی شکلات هدیه را تهیه کرد. هر کدام از این تأمین کنندگان به شیوه های متفاوتی محصول را ارائه می دهند. آنان از جمله اصلی ترین تأمین کنندگان شکلات هدیه در کشور هستند. 

برای خرید ارزان و مطمئن می شود به این مراجع سر زد و با آسوده خاطر بهترین نوع شکلات کادویی را در طرح های متفاوت تهیه نمود. 

شرکت طراحی و تولید شکلات هدیه

شرکت طراحی و تولید شکلات هدیهاز جمله مسائل مهم در شکلات هدیه، طراحی خود شکلات و همچنین از آن مهم تر، بسته بندی آن است. 

صنعت بسته بندی امروزه تخصصی تر شده است و این پوسته محصولات می باشد که مشتری را به طرف خود جذب می کند. برای همین است که شرکت های بزرگ، طراحانی را استخدام می کنند تا بهترین طرح ها را کشیده و محصول را با بهترین نقش و نگار وارد بازار نمایند. 

شکلات های هدیه هر کدام دارای طرح های ویژه و خاصی می باشند که به مناسبت های متفاوتی می توان آنان را تهیه کرد. 

این نوع از شکلات ها دارای بسته بندی های زیبا و قشنگی هستند که این موضوع بسیار حایز اهمیت می باشد.

بزرگترین بازار شکلات در ایران

بزرگترین بازار شکلات در ایرانبازارهای متفاوتی در سراسر ایران وجود دارند که شکلات را در طرح ها و انواع گوناگونی عرضه می دارند. 

از این بازارها می توان شکلات هدیه، شکلات شیری، شکلات تلخ و غیره را تهیه کرد. به درستی نمی توان از بزرگ ترین بازار در ایران در خصوص فروش شکلات صحبت کرد، زیرا این محصول را هر فروشگاهی در هر محلی می فروشد. 

ولی شیرینی فروشی ها بهترین مکانی هستند که می توان از آنان شکلات ار در کیفیت های متنوعی خریداری و تهیه کرد. 

این فروشگاه ها مرکز خرید و فروش شکلات محسوب می شوند. 

مراکز فروش شکلات دوریکا در تهران

مراکز فروش شکلات دوریکا در تهراندر مراکز فروش شکلات دوریکا در تهران می توانید آن را در بسته بندی های گوناگون و وزن های متفاوت تهیه کنید. 

در این مراکز شعب کارخانه تولیدی دوریکا هم فعالیت می کنند که می شود از آنان هم کلی و هم جزئی شکلات دوریکا را تهیه کرد. دوریکا یک نام آشنا در صنعت شکلات سازی است و محصولات آن مشتریان زیادی دارد و به همین دلیل است که می شود در مراکز مختلف خرید، فراورده های این برند را پیدا کرد و خرید. 

کسانی که در تهران زندگی می کنند، قادر خواهند بود که از طریق مراکز فروش اینترنتی هم این شکلات را به دست آورند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

نماینده اصلی شکلات دوریکا

نماینده اصلی شکلات دوریکا در تهران

نماینده اصلی شکلات دوریکا تنها نمایندگی مجاز و رسمی شرکت دوریکا بوده که در زمینه …