گروه بازرگانی رادمان
سه شنبه , ۲۸ دی ۱۴۰۰
خانه / شکلات روشن / خرید شکلات پاستیلی برند روشن

خرید شکلات پاستیلی برند روشن

این روز ها بازار پر شده است از شکلات که نام های گونا گونی دارند وشکلات روشن یکی از این شکلات هاست. شکلات بخاطر طعم خوب آن مورد علا قه بچه هاست وبرای ما در کیک پزی شیرینی مواد اولیه به حساب می آید واین شکلات در واقع خاصیت کشسانی دارد یعنی مثل پاستیل است .

شکلات روشن بسیار شیرین وطعم خوبی دارد .و می توان آن را با چای هم میل کرد .و در رنگ های مختلف در ست می شود .

خرید شکلات پاستیلی برند روشن

انواع مدل شکلات روشن

انواع مدل شکلات روشن شکلات روشن در همه جا می توان استفاده کرد در مراسمات ومهمانی ها واگر خودمان درخانه بخواهیم درست کنیم باید با پاستیلی بودن آن هم توجه کنیم مواد اولیه شکلات ها شکر است که در مصرف آنها باید زیاده روی نکنیم .

شکلات تافی پاستیلی یکی از این نوع شکلات روشن است که بهترین نوع برند روشن محسوب می شود در طعم های میوه ای زیادی درست می شود بسته بندی زیبایی هم دارد به صورت کفشدوزک است .

شکلات روشن تلخ وشکلات روشن بادام زمینی وشکلات فندقی از دیگر برند روشن است شکلات روشن .به صورت کارامل ،تافی، بيسکوئيت، شکلات تخته ای تولید می شود ودرایران با دستگاه های اتوماتیک ودر حجم بالا تولید می شود .

شکلات پاستیلی روشن در طعم میوه از قبیل هلو ،پرتقال ،سیب ،لیمو ،توت فرنگی تولید می شود وطرفداران زیادی هم دارد .ودر اندازه کوچک به فروش می رسد .

مراکز فروش شکلات برند روشن

مراکز فروش شکلات برند روشن فروش شکلات روشن در همه جای ایران است وتولید کنندگان تمایل زیادی دارند محصولات خود را صادر کنند تا از این طریق سود بیشتری داشته باشند.

شکلات روشن قیمت خود را پایین تر می آورد تا صادر کند وکیفیت را هم بالا می برد این نوع شکلات در کشور های دیگر هم تولید می شود وبه همه کشورها صادر می شود .

ازوقتی که شکر گران شده این محصولات هم گران‌تر شده است وبه صورت عمده وکیلویی ودر بسته بندی های کیلویی عرضه می کنند وبه صورت حضوری واینترنتی فروش دارند. واین نوع شکلات درتمامی سوپر مارکت ها وفروشگاه ها به سهولت در دست ماست .

بازار پر است از نام تقلبی شکلات که طرح ورنگ شکلات روشن ر ا دارد وما برای اطمینان از خرید خود باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنیم .مواد اولیه شکلات همان شکر ،طعم دهنده .روغن ،گلو کز استفاده می کنند که اگر این ها گران شود تولید شکلات هم کمتر می شود .

ما هر محصول که خریداری کردیم باید روی بسته بندی آنها نگاه کنیم تاریخ تولید وانقضا را چک کنیم واین شکلات تاریخ زیادی دارند بخاطر مواد نگه دارنده آنهاست .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

نماینده فروش شکلات روشن

نماینده فروش مستقیم شکلات روشن در تهران

نماینده فروش شکلات روشن در تهران آماده همکاری با تمامی فروشندگان و عرضه کنندگان شکلات …

دیدگاهتان را بنویسید