گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۶ بهمن ۱۴۰۰
خانه / شکلات دست ساز / عرضه عمده شکلات دست ساز با طعم فندق

عرضه عمده شکلات دست ساز با طعم فندق

شکلات دست ساز یکی از خوشمزه ترین نوع شکلات که طی سال ها طرفداران زیادی جذب کرده.بهترین شکلات را میتوان از فروشگاهایی که سال هاست این حرفه را انتخاب کرده اند،و در تهیه و تولید ان مهارت خاصی دارند،خریداری کرد.

عرضه عمده شکلات دست ساز با طعم فندق

بررسی انواع طعم های شکلات دست ساز

بررسی انواع  طعم های شکلات دست ساز شکلات های دست ساز طعم های بسیار متنوعی دارد که هر کسی با توجه به سلیقه ای که دارد، میتواند از یکی از این طعم ها لذت ببرد. این شکلات ها طعم های مختلفی دارد، مثل(

اجیل: یکی از محبوب ترین شکلات هایی که به صورت دست ساز تولید میشوند، شکلات های مغزدار است.این شکلات ها در انواع شیری، سفید و تلخ با مغز های مانند پسته، بادام وفندق تولید میشوند.شکلات دست ساز مغزدار به دلیل این معروف هستند که در داخل ان ها از بهترین اجیل های موجود استفاده میشود، که هر فردی با خوردن انها طعم واقعی شکلات و اجیل را کنار هم می چشد مثل طعم لذت بخش شکلات دست ساز فندقی.

کارامل: شکلات هایی که طعم کارامل دارند محبوب بسیاری از افراد است زیرا طعم شیرینی خاصی دارند، که همه را به خود جذب میکنند.شکلات هایی که درون انها با سس کارامل پرشده است وقتی در دهان گذاشته میشود در ابتدا طعم شکلات در دهان جاری می شود و سپس طعم خوب کارامل را به فرد اهدا میکند.

ترافل شکلاتی: یکی از خوشمزه ترین انواع شکلات دست ساز ترافل است که داخل ان را با گاناش پر میکنند و بر روی ان اجیل های مختلف، توت و میوه های مختلف قرار می دهند که بسیاری را شیفته خود می کند. ترافل خود انواع بسیاری مثل؛ ترافل خرمایی، مغزدار، نعنایی، بادامی، چیپس شکلات و تافی دارد.

نارگیل: از دیگر طعم های محبوب شکلات دست ساز نارگیل که برای بسیاری طعم اشنایی را یاد اور میشود.از نارگیل به صورت رنده شده یا همهان پودر استفاده میکنند،یا اینکه از اب این میوه خوشمزه برای پرکردن شکلات ها بهره میبرند.

وانیلی: معروف ترین شکلاتی که تاکنون در جهان وجود داشته، شکلات دست ساز وانیلی است. بای ساخت این شکلات از کاکائو،کره کاکائو،شیر و شکر استفاده می شود، و بسیار چشیدن ان لذت بخش است.

تلخ: بعضی افراد علاقه دارند شکلاتی سالم با درصد قند و چربی پایین استفاده کنند؛ به همین دلیل شیفته این نوع از شکلات های دست ساز میشوند.معمولا شکلا های بالای ۷۰درصد در دسته شکلات های تلخ قرار می گیرند. این نوع شکلات ها کاکائو بیشتری در خود دارند.

سفید: شکلات دست ساز سفید از کره کاکائو تهیه میشه که طعمی شیرین و دلچسب دارد.

میوه ای: در شکلات میوه از میوه ای خشک مانند: کرن بری، توت های مختلف و کشمش قرار میدهند، تا طعم خوب انها امراه شکلات ظاهر شود.

بررسی بازار صادرات شکلات دست ساز به خاورمیانه

بررسی بازار صادرات شکلات دست ساز به خاورمیانه شکلات ها از محبوب ترین خوراکی ها در جهان هستند که علاوه بر مصارف شخصی، استفاده زیادی در تولید انواع کیک و دسر دارند به همین دلیل جز محصولات صادراتی به شمار می ایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

دیدگاهتان را بنویسید