گروه بازرگانی رادمان
سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
خانه / شکلات نوتلا / عرضه کننده شکلات نوتلا

عرضه کننده شکلات نوتلا

امروزه، عرضه کنندگان شکلات نوتلا ، در سراسر جهان در حال خدمت رسانی به مشتریان و طرفداران نوتلا می باشند.
شکلات، از محصولاتی است که هیچ کس نمی تواند از آن صرف نظر کند. همه، شکلات دوست دارند، برای همین شکلات بازار خاص خود را دارد.
نوتلاف، یکی از برند های مشهور در زمینه شکلات است، که محصولات پرطرفداری بین مردم شده اشت.

شکلات نوتلا

شکلات نوتلا

شرکت تولید کننده شکلات نوتلا ، فررو نام دارد، این شرکت ایتالیایی است. این شرکت از سال ۱۹۵۱ کار خود را با ساخت سوپر کرم که یک محصول خمیری شکل بود، آغاز کرد. در سال ۱۹۶۳ فرزند فررو، که مایکل نام داشت، این محصول را با نام نوتلا به سراسر اروپا فرستاد.
در سال ۲۰۱۲ به دلیل وجود روغن پالم در این محصول و تغییر قیمت روغن پالم، قیمت این محصول گرانتر شد. نوتلا به قدری در کشور های مختلف محبوب شده است، که ۵ فوریه روز جهانی نوتلا نامگذای شده است.

تولید شکلات نوتلا

شکلات نوتلا از موادی چون شکر، روغن پالم، فندق، شکلات و شیر تشکیل شده است. البته در آمریکا به نوتلا فرآورده های سویا هم اضافه می کنند.در بعضی از کشو های، نوتلا به صورت خمیر فندق به فروش می رسد، ولی با این حال طبق قانون ایتالیا این محصول برچسب شکلات ندارد، چون کاکائو در آن کم استفاده شده است.

شکلات نوتلا

مراکز فروش نوتلا در جهان

نوتلا امروزه به یک محصول، با مصرف جهانی تبدیل شده است. کارخانه های تولید نوتلا در کشور های مختلف فعالیت دارند. شرکت اولیه این محصول، در آلبا هنوز هم کار می کند و یکی از اصلی ترین مراکز فررو در ایتالیا محسوب می شود.
تولید این محصول در کشورهایی مانند فرانسه، آمریکا، لهستان، ترکیه، جمهوری چک، کشور اسلواکی به صورت روزانه انجام می شود. نوتلا امروزه، در بیش از ۷۵ کشور دنیا از جمله ایران مصرف می شود.

عرضه شکلات نوتلا در کشور

امروزه، در کشور ها ما، شکلات نوتلا، بیشتر به عنوان شکلات صبحانه استفاده می شود. مصرف این شکلات، در ابتدای روز انرژی زیادی به ما می دهد.
روش های مختلفی، برای عرضه این محصول به بازار وجود دارد. نمایندگی های فروش شکلات های نوتلا، به صورت عمده این شکلات ها را به فروشگاه ها می فروشند. فرشگاه ها با خرید عمده این محصول آنرا راحت تر به محل فروش انتقال داده و هزینه کمتری را پرداخت می کنند.
در این بین نمایندگی های فروش این محصول برای رقابت در بازار های امروزی از روش فروش آنلاین هم استفاده می کنند. این نمایندگی های از سایت های فروشگاهی، برای فروش محصول خود استفاده می کنند.
مشتریان برای خرید این محصول، وارد سایت های فروشگاهی شده و نوع مورد نظرشان را می خرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605