گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه / دانه قهوه / فروشنده بهترین دانه قهوه سبز

فروشنده بهترین دانه قهوه سبز

درسال اخیر قهوه سبز بسیار مورد توجه قرار گرفته است . به دلیل خواص ان در لاغری بسیاری از افراد ان را معجزه لاغری مینامند. قهوه سبز همان قهوه خام یا بو نداده است. طعم قهوه سبز ملایم تر از قهوه رُست شده است . قهوه سبز به دلیل رست نشده بودن خواص آنتی اکسیدانی و صد التهابی بسیار بالایی دارد و برای بدن بسیار مفید است .

قهوه سبز برای کنترل بیماری دیابت ،کاهش وزن و فشار خون مورد توجه مردم قرار گرفته است .دانه قهوه سبز حاوی آمینوبوتیریک اسید ،تئوفیلین ، کاتچین است که برای بدن و پوست و کبد تاثیرات مثبتی دارد.

فروشنده بهترین دانه قهوه سبز

فواید مصرف دانه قهوه سبز

فواید مصرف دانه قهوه سبز بیشترین شناخت مردم نسبت به قهوه سبز برای کاهش وزن و لاغری است .برای اولین با دکتری به نام دکتر اُز خواص قهوه را برای لاغری و کاهش وزن پیشنهاد داد .همانطور که قبلا گفته شده بود اثر کافئین و اسید کلروژنیک بیشتر از قهوه رُست شده است و به کنترل چربی و فشار خون کمک بسیاری میکند. همچنین مصرف قهوه سبز باعث کاهش اشتها میشود.توصیه میشود بعد از مصرف یک وعده غذایی چرب و سنگین قهوه بنوشید تا جذب کلسترول خون و گلوکز کاهش پیدا کند.

مصرف زیاد قهوه سبز نیز خود مضراتی دارد ،کاهش وزن فقط با قهوه سبز و یا مکمل ان قابل انجام نمیباشد زیرا باید درکنار رژیم های لاغری قهوه سبز مصرف شود تا نتیجه مطلوب تری داشته باشد . کافئین موجود در قهوه سبز میتواند سوخت سوز بدن را بالا ببرد و به چربی سوزی شما کمک میکند بخصوص هنگام ورزش کردن.

برخی بر این باور غلط دارند که خوردن قهوه سبز ناشتا باعث کاهش اشتها میشود و به لاغری انها کمک میکند اما این چنین نیست مصرف قهوه سبز ناشتا مانند قهوه معمولی عمل میکند و شمارا سرحال میکند و بر اشتها شما اثر دارد اما باعث مشکل در سیستم گوارشی شما میشود . قیمت دانه قهوه سبز مختلف است زیرا قیمت قهوه وابسته به کیفیت و طعم و عطر ان است.

مراکز خرید دانه قهوه سبز

مراکز خرید دانه قهوه سبز به طور کلی دونوع قهوه وجود دارد :قهوه روبوستا و قهوه عربیکا که قهوه عربیکار در مناطق خاص کشت میشود و قیمت ان گرانتر از قهوه روبوستا است. قهوه روبوستا در بیشتر نقاط دنیا کشت میشود و کیفیت پایین تر و ارزانتری دارد .

قهوه جزو پر طرفدار ترین نوشیدنی جهان است که در انواع مختلفی کشت میشود . بازرگانی گیاهینه به عنوان مرکز فروش قهوه سبز در بسته های مختلف و در سایز های مختلف به فروش میرساند .متقاضیان خرید دانه قهوه سبز میتوانند به بازرگانی ها و مراکز فروش قهوه سر بزنند و از انجا قهوه را تهیه و خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

صادرات دانه قهوه به عراق

صادرات قهوه به عراق با کیفیت ها و رعایت تمامی استانداردهای لازم انجام می‌شود و دانه قهوه استاندارد بسیار با کیفیت و مرغوبی به این کشورها فرستاده شده که درآمدها

پاسخی بگذارید