گروه بازرگانی رادمان
پنج شنبه , ۷ بهمن ۱۴۰۰
خانه / پودر کاکائو / فروشنده معتبر پودر کاکائو هلندی

فروشنده معتبر پودر کاکائو هلندی

فروشنده معتبر پودر کاکائو هلندی در سراسر ایران در فروشگاه ها و مراکز پخش و توزیع معتبر به ارائه ی آن ها می پردازد. از آن جا که پودر کاکائو هلندی یک محصول وارداتی است، برای خرید پودر کاکائو هلندی باید به فروشنده اطمینان داشت و از اصل بودن پودر کاکائو هلندی اطمینان حاصل شود، پودر کاکائو هلندی همچنین به شکل اینترنتی توسط بسیاری فروشنده های معتبر پودر کاکائو هلندی به فروش می رسد.

فروشنده معتبر پودر کاکائو هلندی

تفاوت پودر کاکائو هلندی با پودر کاکائو ترک

تفاوت پودر کاکائو هلندی با پودر کاکائو ترک تفاوت پودر کاکائو هلندی با پودر کاکائو ترک:

  • قیمت پودر کاکائو هلندی از پودر کاکائو ترک بالا تر است
  • در بازار جهانی دو شرکت شناخته شده ی هلندی وجود دارد؛ ولی فقط یک شرکت ترکی
  • پودر کاکائو ترکی در دو گرید و کیفیت به فروش می رسد
  • پودر کاکائو هلندی در دو نوع نچرال و آلکالایز تولید می شود.

به طور کلی پودر کاکائو هلندی و پودر کاکائو ترکی از نظر کیفیت تفاوت آنچنانی ندارند. ازنظر درصد چربی هم پودر کاکائو هلندی و هم پودر کاکائو ترک در حدود ۱۰ تا ۱۲ است و در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی صادر می شوند. پودر کاکائو ترک از نظر میزان قلیایی بودن دو گرید مطرح تر آن، یعنی S8 و S9 متفاوت است و هر کدام میزان متفاوتی قلیایی است.

پودر کاکائو هلندی هم نسبت به دو نوع نچرال و آلکالایز بودن دارای میزان قلیایی متفاوتی است. هر دو پودر کاکائو هلندی و پودر کاکائو ترک با کیفیت هستند و در بازار جهانی شناخته شد هستند، بزرگترین تفاوت بین این دو نوع پودر کاکائو، قیمت آن ها است.

بررسی قیمت پودر کاکائو هلندی

بررسی قیمت پودر کاکائو هلندی بررسی قیمت پودر کاکائو هلندی در این قسمت صورت می گیرد. پودر کاکائو هلندی در بازار های جهانی شناخته شده است و از کیفیت منحصر به فردی برخوردار است. از آن جا که قیمت تولید پودر کاکائو در اروپا بسیار بالا است، به همین دلیل پودر کاکائو هلندی دارای قیمت نسبتا بالایی، حتی نسبت به دیگر کشور های تولید کننده است. واردات پودر کاکائو هلندی به ایران به شکل مستقیم انجام نمی شود و از ترکیه صورت می گیرد، و این امر باعث بیشتر شدن قیمت آن می شود.

باید به این نکته اشاره کرد که قیمت یک مشخصه ی بسیار مهم است؛ ولی برای بسیاری از خریداران و شرکت های تولیدی حتی خانوار ها کیفیت بالا و اصل بودن محصول است که اهمیت زیادی دارد. با توجه به ویژگی ها و شرایط تولید و واردات پودر کاکائو هلندی قیمت این محصول نسبتا بالاتر از کشور های تولید کننده ی دیگر است.

البته در سال های اخیر تولید کنندگان و بازرگان های ایرانی شروع به وارد کردن دانه خام کاکائو کرده اند که خب باعث تولید پودر کاکائو در کشور با قیمت پایین تر شده است. لازم است که از فروشگاه های ثبت و تایید شده آن ها را خریداری کنید تا پودر کاکائو هلندی را در بهتریت کیفیت و با اطمینان از اصل بودن تهیه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده پودر کاکائو s9

پودر کاکائو s9 یک محصولی است که دارای خواص و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و طعم و مزه فوق‌العاده‌ای دارد از این رو مردم توجه بسیار زیادی به این محصول دارند از ا

دیدگاهتان را بنویسید