گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / قهوه کلاسیک / فروش عمده قهوه کلاسیک ۱۰۰ گرمی

فروش عمده قهوه کلاسیک ۱۰۰ گرمی

قهوه کلاسیک نمونه ایی از قهوه است که به نوبه خود طرفداران زیادی را به خود جذب کرده.به طور کلی نخست قهوه در اروپا و سپس در کشور ما رایج شده و با همه نوع ذائقه سازگار است.

این نوع قهوه بسیار تلخ و غلیظ است؛ به طوری که نمی توان آن را یک سر خورد، به این منظور باید آن را جرعه جرعه سر کشید. حتی بوی آن هم ممکن است تنگی نفس به عمل آورد.

در ادامه مقاله توضیحات بیشتری راجب این قهوه داده می شود.

فروش عمده قهوه کلاسیک 100 گرمی

طرز تهیه قهوه کلاسیک

طرز تهیه قهوه کلاسیک طرفداران این قهوه به مزه آن هم اهمیت می دهند؛ به همین خاطر دوست دارند که قهوه شان خالص و خوش مزه باشد. طرز تهیه این قهوه همانند دیگر قهوه ها است؛ اما باید نکات خاص آن را رعایت کرد‌.

برای تهیه این قهوه باید مواد زیر را در دسترس داشت:

  • آب جوش یا شیر
  • شکر « دلخواه »
  • طعم دهنده « مثل دارچین »
  • قهوه فوری

مراحل تهیه قهوه:

  1. مقداری آب را روی گاز گرم کنید « می توانید از آب جوشیده و گرم سماور یا کتری برفی استفاده کنید »
  2. قهوه فوری را با توجه به دستور روی بسته بندی، اضافه کنید و خوب هم بزنید.
  3. شکر و شیر را با هم مخلوط کرده و به آرامی به قهوه اضافه کنید.
  4. در آخر هم برای تزعین آن می توانید شیر و قهوه را در ظرفی در بسته خوب تکان دهید، تا کف کند و با استفاده از این کف، قهوه را تزعین کنید. « البته می توان از پودر کاکاعو، وانیل و دارچین هم به منظور تزعین قهوه استفاده کرد. »

در صورتی که قهوه شیرین نبود، می توانید مقداری شکر به آن اضافه کنید. اگر هم قهوه آبکی بود، از قهوه فوریتان در آن بریزید و با تست کردن، آن را به سطح معمولی و عادی خود برسانید.

اگر آب در اختیارنداشتید، می توانید از شیر استفاده کنید و آن را همانند آب، گرم کرده و قهوه را به آن اضافه کنید.

بررسی قیمت قهوه کلاسیک

بررسی قیمت قهوه کلاسیک خرید قهوه کلاسیک همانند دیگر محصولات به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در هر شهر نمایندگی هایی برای فروش این نوع قهوه و قهوه های دیگر ساخته شده که خریداران می توانند با مراجعه به این نمایندگی ها یا فروشگاه ها این قهوه را خریداری کنند. برای خرید غیر حضوری می توان به سایت های معتبر این محصول سر زد و این قهوه را سفارش داد.

قهوه کلاسیک به صورت فله ای به فروش می رسد. قیمت آن هم با توجه به حجم بسته های آن است؛ هرچقدر بسته بندی آن حجم بیشتری را بگیرد، قیمت هم بالاتر است. به عنوان مثال قیمت قهوه کلاسیک در بسته بندی ۲۳ کیلوگرمی مقادیر صد و هشتاد هزار تومان است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش قهوه کلاسیک

فروش قهوه کلاسیک همواره با رونق قابل توجهی مواجه است به طور کلی مراکز فروش قهوه به دو صورت فیزیکی و غیر حضوری فعال هستند که مراجع غیر حضوری این محصول امروزه متق

پاسخی بگذارید