گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / قهوه / مراکز خرید قهوه خام عمده

مراکز خرید قهوه خام عمده

چگونه می توان قهوه با کیفیت را از بی کیفیت تشخیص داد؟ آیا انواع مختلف آن را می شناسید؟ آیا در مورد فواید و یا محدودیت های استفاده از این محصول اطلاعات کافی دارید؟ اما قهوه به صورت های مختلف در بازار به فروش می رسد و یکی از مهمترین موضوعات در خرید از مرکز فروش قهوه خام به صورت کیلویی و بسته بندی در تهران و شهر های دیگر بررسی کیفی آن می باشد.

مراکز خرید قهوه خام عمده

بررسی خواص قهوه خام

بررسی خواص قهوه خام قهوه ی خام و یا همان سبز دارا ی فواید بسیاری برای انسان می باشد. معمولا قهوه در صورتی که به صورت تفت داده نشده مورد مصرف قرار بگیرند(که اکثرا از دو مدل پر مصرف جهان با نام های عربیکا و روبوستا هستند)با عنوان خام شناخته می شوند.

قهوه ی سبز به این دلیل که تفت داده نشده از میزان بسیار بالاتری از فواید خود به نسبت موارد تفت داده شده بر خوردار است. این محصول دارای فواید بسیاری می باشد که از جمله ی آن ها می توان به موراد زیر اشاره نمود:

  • در سال های اخیر بسیاری از کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که قهوه ی سبز برای پایین آوردن وزن بسیار مناسب است از طریق افزایش سنتز چربی.
  • قهوه سبز حاوی کلروژنیک و کافئین می باشد که دارای خاصیت های زیادی برای بدن می باشد.
  • کمک به کاهش فشار خون
  • برطرف کننده عفونت های باکتریایی بدن.
  • کمک به جلوگیری از خستگی بیش از حد.
  • آنتی اکسیدان قوی.

در تحقیقاتی که به تازگی انجام شده است، نشان می دهد که اگر در کنار انجام ورزش دمنوش قهوه سبز مصرف گردد، میزان کاهش وزن ۳ تا ۵ کیلو بیشتر از افرادی است که از این دمنوش استفاده نکرده اند.

قیمت روز قهوه خام عربیکا

قیمت روز قهوه خام عربیکا قهوه خام عربیکا در ایران از کشور های مختلف به صورت عمده و فله ای وارد می شود، اما نکته ای که قابل ذکر است اینست که قهوه خام ارزان از طریق تجار و وارد کنندگان در بسیاری از مواقع به مشتریان عمده ی این محصول میرسانند.

در بازار های خرید قهوه خام به صورت آسیاب شده نیز به فروش می رسد که عمدتا قابل اعتماد نمی باشند و مواد اضافی مانند سنا به آنها اضافه گردیده و به همین خاطر با قیمت های ارزانتر به فروش می رسند.

به طور کلی عربیکا به دلیل دارا بودن بوی قوی تر و طعم تلخ تر دارای قیمت بالاتری به نسبت روبوستا می باشد. باید توجه داشت که به منظور خرید با قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتر بایستی کمی بیشتر جستجو نمود زیرا قهوه خام تحت شرایط مختلف مانند قیمت جهانی، عرضه کننده، برند و … میتواند حتی به صورت روزانه تغییر قیمت داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

فروشنده انواع قهوه رست شده

تا به حال موقع سفارش قهوه در کافه ها از شما درباره لایت یا دارک و یا مدیوم بودن قهوه پرسیده اند. این سوال مربوط به قهوه رست شده میباشد.قهوه رست شده مزه قهوه ای

پاسخی بگذارید