گروه بازرگانی رادمان
یکشنبه , ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
خانه / قهوه / مراکز عرضه قهوه ایتالیایی

مراکز عرضه قهوه ایتالیایی

در حالی که کافه به معنای واقعی کلمه به قهوه ترجمه می شود ، یک کافه نیز یک قطعه اسپرسو است. در یک فنجان کوچک سرو می شود و در طول روز می نوشید.

هیچ چیز اشتها آورتر از یک قهوه ایتالیایی کاملاً گرم و با اندازه کافی کافی نیست که سرشار از عطر و طعم باشد و به شدت راضی کننده باشد. برای این منظور در رم یا هرجای دیگر ایتالیا همان کاری را که ایتالیایی ها انجام می دهند انجام دهید و آن را به روش صحیح انجام دهید.

مراکز عرضه قهوه ایتالیایی

آشنایی با انواع قهوه ایتالیایی

آشنایی با انواع قهوه ایتالیایی کاپوچینو احتمالاً معروف ترین قهوه ایتالیا است. از این گذشته ، گرچه در مورد انواع قهوه ایتالیایی چیزی به نام گراند وجود ندارد ،

ایتالیایی ها به دلیل اینکه روی هضم غذا تأثیر می گذارد ، در زمان های خاص و به ترتیب خاص همه چیز را می خورند و می نوشند. با وجود آن کف و شیر ، ایتالیایی ها کاپوچینو را یک وعده غذایی می دانند و یک وعده بعد از ۱۱ صبح نمی نوشند. علی رغم خیرگی های قضاوت کننده یا عدم پذیرش کاپوچینو که ممکن است در مورد آن شنیده باشید ، شایعات دیگری نیست و هر وقت بخواهید می توانید از یک کاپوچینو در ایتالیا لذت ببرید.

ماکیاتو مانند اسپرسو است که با کاپوچینو ازدواج کرده و بچه ای کمی کف دارد. این یک اسپرسو است که با یک یا دو قطره شیر گرم سرو می شود و در همان فنجان کوچکی که یک اسپرسو وارد می کند سرو می شود. از آنجا که مانند کاپوچینو شیری و کف نیست ، ایتالیایی ها داشتن هر زمان از روز را کاملاً قابل قبول می دانند.

از انواع دیگر قهوه ایتالیایی دوپپیو اسپرسو مخصوص مشروبات الکلی است. این یک اسپرسوی دوتایی است – دو وعده منظم در یک فنجان. اگر به یک جلسه بیداری شدید نیاز دارید بسیار عالی است.

قهوه ماروچینو که در الساندریا ایجاد شده است ، یک راه حل ایده آل برای کسانی است که دندان شیرینی دارند و به خصوص از طعم تلخ قهوه ایتالیایی لذت نمی برند ، اما در عین حال دوست دارند هر چند وقت یک بار کافئین بخورند. ماروچینو از یک قطعه اسپرسو ، پودر کاکائو و شیر کف شده ساخته شده است.

اسپرسینو گاهی اوقات با ماروچینو اشتباه گرفته می شود ، اما این یکسان نیست. علاوه بر قهوه ، کاکائو و شیر ، اغلب حاوی نوتلا یا بستنی است. علاوه بر این ، ترکیب متفاوت است. اسپرسینو مواد شیرین را در ته و بالای لیوان دارد.

نوعی دیگر فردو به معنی سرما است ، بنابراین همانطور که می فهمید ، این یک قهوه است که آنها را به صورت خنک سرو می کنند. از انواع دیگر قهوه ایتالیایی میتوان از هاگ ،پانا،اوروز،جینسنگ، و کورتو نام برد که هرکدام طعم های دیوانه واری دارند.

خرید قهوه اسپرسو ایتالیایی

خرید قهوه اسپرسو ایتالیایی برای خرید قهوه ایتالیایی در انواع مختلف با قیمت ارزان و مناسب لازم است به مراکز معتبر مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش قهوه گلد فله

قهوه یکی از محبوب‌ ترین نوشیدنی ‌هایی است که امروزه افراد پس ‌از خستگی یک روز کاری سخت آن را برای رفع خستگی خود انتخاب می کنند. قهوه دارای خواص زیادی است به ‌هم

پاسخی بگذارید