گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / قهوه / مراکز عرضه قهوه ایتالیایی

مراکز عرضه قهوه ایتالیایی

در حالی که کافه به معنای واقعی کلمه به قهوه ترجمه می شود ، یک کافه نیز یک قطعه اسپرسو است. در یک فنجان کوچک سرو می شود و در طول روز می نوشید.

هیچ چیز اشتها آورتر از یک قهوه ایتالیایی کاملاً گرم و با اندازه کافی کافی نیست که سرشار از عطر و طعم باشد و به شدت راضی کننده باشد. برای این منظور در رم یا هرجای دیگر ایتالیا همان کاری را که ایتالیایی ها انجام می دهند انجام دهید و آن را به روش صحیح انجام دهید.

مراکز عرضه قهوه ایتالیایی

آشنایی با انواع قهوه ایتالیایی

آشنایی با انواع قهوه ایتالیایی کاپوچینو احتمالاً معروف ترین قهوه ایتالیا است. از این گذشته ، گرچه در مورد انواع قهوه ایتالیایی چیزی به نام گراند وجود ندارد ،

ایتالیایی ها به دلیل اینکه روی هضم غذا تأثیر می گذارد ، در زمان های خاص و به ترتیب خاص همه چیز را می خورند و می نوشند. با وجود آن کف و شیر ، ایتالیایی ها کاپوچینو را یک وعده غذایی می دانند و یک وعده بعد از ۱۱ صبح نمی نوشند. علی رغم خیرگی های قضاوت کننده یا عدم پذیرش کاپوچینو که ممکن است در مورد آن شنیده باشید ، شایعات دیگری نیست و هر وقت بخواهید می توانید از یک کاپوچینو در ایتالیا لذت ببرید.

ماکیاتو مانند اسپرسو است که با کاپوچینو ازدواج کرده و بچه ای کمی کف دارد. این یک اسپرسو است که با یک یا دو قطره شیر گرم سرو می شود و در همان فنجان کوچکی که یک اسپرسو وارد می کند سرو می شود. از آنجا که مانند کاپوچینو شیری و کف نیست ، ایتالیایی ها داشتن هر زمان از روز را کاملاً قابل قبول می دانند.

از انواع دیگر قهوه ایتالیایی دوپپیو اسپرسو مخصوص مشروبات الکلی است. این یک اسپرسوی دوتایی است – دو وعده منظم در یک فنجان. اگر به یک جلسه بیداری شدید نیاز دارید بسیار عالی است.

قهوه ماروچینو که در الساندریا ایجاد شده است ، یک راه حل ایده آل برای کسانی است که دندان شیرینی دارند و به خصوص از طعم تلخ قهوه ایتالیایی لذت نمی برند ، اما در عین حال دوست دارند هر چند وقت یک بار کافئین بخورند. ماروچینو از یک قطعه اسپرسو ، پودر کاکائو و شیر کف شده ساخته شده است.

اسپرسینو گاهی اوقات با ماروچینو اشتباه گرفته می شود ، اما این یکسان نیست. علاوه بر قهوه ، کاکائو و شیر ، اغلب حاوی نوتلا یا بستنی است. علاوه بر این ، ترکیب متفاوت است. اسپرسینو مواد شیرین را در ته و بالای لیوان دارد.

نوعی دیگر فردو به معنی سرما است ، بنابراین همانطور که می فهمید ، این یک قهوه است که آنها را به صورت خنک سرو می کنند. از انواع دیگر قهوه ایتالیایی میتوان از هاگ ،پانا،اوروز،جینسنگ، و کورتو نام برد که هرکدام طعم های دیوانه واری دارند.

خرید قهوه اسپرسو ایتالیایی

خرید قهوه اسپرسو ایتالیایی برای خرید قهوه ایتالیایی در انواع مختلف با قیمت ارزان و مناسب لازم است به مراکز معتبر مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

فروشنده انواع قهوه رست شده

تا به حال موقع سفارش قهوه در کافه ها از شما درباره لایت یا دارک و یا مدیوم بودن قهوه پرسیده اند. این سوال مربوط به قهوه رست شده میباشد.قهوه رست شده مزه قهوه ای

پاسخی بگذارید