گروه بازرگانی رادمان
پنج شنبه , ۷ بهمن ۱۴۰۰
خانه / دانه قهوه / مراکز فروش دانه قهوه خام

مراکز فروش دانه قهوه خام

دانه قهوه خام را از مراکز فروش معتبر می توان تهیه نمود که برخی از آنها به صورت مستقیم محصول را ارائه می دهند این فروش مستقیم باعث می شود مشتری اعتماد بیشتری به شرکت تولید کننده داشته باشد در گذشته فروش مستقیم یه همه جا امکان نداشت اما در حال حاضر با به وجود آمدن فضای مجازی این کار شدنی است و اینکه دانه قهوه خام را مستقیم به همه جا ارسال نمود برای اینکار شرکت تولیدی دانه قهوه در ابتدا محصول را در فروشگاه مجازی معرفی نموده و با ثبت سفارش از سوی مشتری محصول را برای او ارسال می کند و البته قبل از ارسال به شیوه های مختلفی از او تأیید می گیرد مثلا پیامکی و یا در همان سایت که محصول برگشت نخورد.

مراکز فروش دانه قهوه خام

مزایای خرید دانه قهوه خام

مزایای خرید دانه قهوه خام از مزایای خرید دانه قهوه خام می توان اشاره نمود به داشتن کافئین در آن که خواب را کمتر می کند و برای افراد پرخواب و کم انرژی که از خستگی مفرط رنج می برند مناسب است. قهوه خام به مانند دیگر مواد خام طعم زیاد جالبی ندارد اما کافئین آن در چند برابر فراوری شده آن است و افراد برای مصرف آن می توانند به صورت دم نوش استفاده نمایند.

از مزایای دیگر آن است که به صورت خام می توان آنرا استفاده کرد و از مزایای آن بهره مند شد. قهوه خام دارای ماده ای است که کمک می کند به تنظیم هورمون های بدن و همچنین باعث می شود که سوخت و ساز بدن افزایش یافته و فرد دجار فشار خون و کلسترول بد نشود.

دانه های سبز خام قهوه را به صورت تازه می توان مصرف کرد و طبع آن سرد است که افراد سرد مزاج باید با مسهل آنرا مصرف نمایند موادی که طبع سرد آنرا برای بدن متعادل نماید مثل نبات و زنجبیل که طبع گرم دارند. قهوه خام را میتوان به مانند دیگر مواد غذایی در فریزر نگه داری کرد و در موارد لزوم مصرف نمود.

بررسی قیمت دانه قهوه خام

بررسی قیمت دانه قهوه خام قیمت دانه قهوه خام در بازار زیاد تفوت چندانی ندارد و تمام عرضه کنندگان معمولا قیمت یکسانی را برای آن قرار می دهند و البته قیمت خام این محصول بیشتر از قیمت فراوری شده آن

می باشد و این بستگی دارد به اینکه از کدام قهوه خام خریداری نموده اید زیرا قهوه در بازار چند نوع هست و محل تولید آنها نیز بر قیمت تأثیر دارد. برای اطلاع از به روزترین قیمت خرید دانه قهوه خام بهتر است به فضای اینترنت مراجعه کرد و با آگاهی کامل از آن ثبت سفارش کرد و خرید خود را نهایی نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

صادرات دانه قهوه به عراق

صادرات قهوه به عراق با کیفیت ها و رعایت تمامی استانداردهای لازم انجام می‌شود و دانه قهوه استاندارد بسیار با کیفیت و مرغوبی به این کشورها فرستاده شده که درآمدها

دیدگاهتان را بنویسید