گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۲۷ دی ۱۴۰۰
خانه / کره کاکائو / مراکز فروش کره کاکائو

مراکز فروش کره کاکائو

کره کاکائو نوعی محصول گیاهی بوده که رایحه وعطر بسیار خوشایندی دارد.اما بر خلاف پودر کاکائو وشکلات های تلخ حاوی مقدار بسیار کمی کافیین است.چربی های مفید موجود در این کره باعث حفظ رطوبت پوست وتقویت آن شده ودر بیشتر محصولات آرایشی استفاده می شود.

هم چنین کره کاکائو فواید پیشگیری از پیری وبهبود جای زخم را داراست واشتیاق خریدار را برای خرید این محصول بیشتر می کند.

مراکز فروش کره کاکائو

کره کاکائو چه کاربرد هایی دارد؟

کره کاکائو چه کاربرد هایی دارد؟ کره کاکائو در صنایع غذایی، صنایع داروسازی،آروماتراپی وآرایشی بهداشتی کاربرد فراوانی دارد.در ادامه به کاربرد این روغن گیاهی در موارد بالا نیز اشاره می کنیم:

۱٫صنایع غذایی:از کره کاکائو در محصولات شیرینی وبخصوص در قنادی ها استفاده میکنند۲٫در داروسازی به دلیل اینکه دانه های کاکائو غنی از آنتی اکسیدان های قوی وحاوی مقادیر پلی فنول وفلانوئید هستند مورد مصرف قرار میگیرد علاوه بر این ها کره کاکائو سیستم ایمنی را تقویت کرده و سلامت قلب را بهبود می بخشد،یبوست را تسکین داده و سلامت مغز را تضمین می کند.۳٫دربخش آروماتراپی به دلیل عطر ورایحه طبیعی آن با نرولی که یک روغن طبیعی است ترکیب شد وعطر جدیدی را منعکس می کند.۴٫کره کاکائو برای تولید کرم لوسیون،نرم کننده های گیاهی مو،ژل های بدن و…کاربرد دارد ومیتوان گفت اصلی ترین کاربرد آن در همین صنایع آرایشی وبهداشتی می باشد.

نکته قابل توجه در زمینه استفاده غذایی از این کره این است در عین حال که مصرف آن به دلیل چربی های اشباع شده توصیه میشود اما زیاده روی در آن نیز باعث به خطر افتادن سلامتمان خواهد شد.

قیمت هر کیلو کره کاکائو

قیمت هر کیلو کره کاکائو کاکائو که اصلی ترین بخش تولید کره کاکائو می باشد.درکشور ما بیشتر وارد میشود وبه همین دلیل قیمتش به میزان کره های دیگر وهمین طور استفاده هایی که در صنعت های مختلف دارد به مراتب بیشتر است.

گستردگی وجود کارخانجات تولید صنایع شکلاتی و کاکائو در ایران زیاد است در نتیجه تقاضا و دخواست آنها نیز برای مواد اولیه با کیفیت بالا بوده و کشت و کشاورزی داخلی که بسایر هم نسبت به کشور های دیگر کم است جواب گوی انها نخواهد بود پس باید با واردات مناسب و دقیق خواسته ونیاز آنها را بر طرف کرد.

فروش کره کاکائو به دو صورت عمده وکیلویی صورت می گیرد در روش عمده اقلب در کارتون های بزرگ ۲۵ کیلویی والبته قیمت مناسب تر به دست مشتریان می رسد.در روش کیلویی قیمت کره کاکائو بستگی به نوع آن ندارد. برای مثال قیمت نوع بو داده آن با کره بدون مو متفاوت نبوده ویکسان است.

فروش این کره همانند محصولات دیگر به روش اینترنتی وحضوری صورت میگیرد و چه بسا قیمت آن در روش اینترنتی باتوجه به تخفیفات موجود بصرفه تر باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

دیدگاهتان را بنویسید