گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۶ بهمن ۱۴۰۰
خانه / شکلات صورتی / مرکز تولید شکلات صورتی

مرکز تولید شکلات صورتی

تولید شکلات صورتی در کشور به صورت انبوه توسط مراکز تولیدی آن در حال اجرا هست. که شما جهت خرید یا مشاهده لیست قیمت آن ها می توانید به این مراکز فروش مراجعه کنید.
تاریخچه صنعت شکلات در کشور ما به ۶۰ سال پیش بر می گردد . زمانی که برای اولین بار دو برادر روسی کارخانه شکلات سازی را در ایران تاسیس کردند. تاسیس این کارخانه زمینه خوبی را برای معرفی و احداث کاخانه ها و کارگاه های شیرینی پزی و شکلات سازی در کشور را فراهم کرده است. به طوری که امروزه هزاران کارخانه و کارگاه های تولید شکلات در کشور فعالیت می کنند و سالانه بالغ بر میلیون ها تن شکلات و مشتقات آن ها را تولید کرده و برای فروش به بازار ارسال می کنند.

تولید شکلات صورتی

صادرات شکلات ایرانی

ایران، کشور پهناوری هست که در قسمت های مختلف آن فرهنگ و سنت های قدیمی در ساخت شکلات و شیرینی های زیادی وجود دارد. با احداث کاخانه ها و کارگاه های تولید شکلات در کشور به ندرت این فرهنگ ها وارد صنعت شکلات سازی کشور شده است. به طوری که امروزه کارخانه داران با استفاده از فن آوری پیشرفته انواع شکلات های ایرانی مانند گز، سوهان و شکلات پیچی مشهد را تولید می کنند.که شما حتماً از نمونه های مختلف آن ها در زندگی خود چشیده اید. این شکلات های ایران جز یکی از جدیدترین مدل های شکلات می باشد که علاقه مندان زیادی را خارج از کشور نیز دارند. لذا با صادرات آن ها به کشور های خارجی می توانید ارز های زیادی را وارد کشور کرده و از صنعت شکلات سازی کشور حمایت کنید.

تولید شکلات صورتی

رنگ صورتی یکی از رنگ های مورد علاقه زنان و دختران می باشد و در جذب آن ها جهت خرید انواع شکلات ها می تواند موثر باشد. استفاده از رنگ های خوراکی صورتی در شکلات های مختلف می تواند زمینه فروش شما را بالا ببرد. بنابراین اگر در تولید شکلات صورتی سرمایه گذاری کنید می تواند به سود خوبی برسید. شکلات های صورتی می تواند کودکان و نوزادان را برای خوردن انواع شیرینی جات متمایل کند. که نمونه های شکلات های صورتی را می توانید در انواع شکلات سنگی، پاستیل و اسمارتیز مشاهده کنید. که جز یکی از پر طرفدار ترین شکلات های کشور در بین کودکان می باشد.

تولید شکلات صورتی

مراکز فروش شکلات

شکلات ها نه تنها می توانند جای گزین خوبی برای قند و شکر باشند. بلکه شما با خرید آن ها می توانید آن را به عنوان کادو در مهمانی های خود ببرید. برخی از شکلات های شیک و لاکچری می توانند گزینه خوبی برای خرید شما باشند. بنابراین اگر شما تمایل به خرید انواع شکلات های شیک و لاکچری دارید می توانید به مراکز فروش شکلات در کشور مراجعه کنید تا با انتخاب انواع شکلات ها با توجه به ذائقه خودتان بتوانید یک هدیه خوشمزه به عزیزان خود کادو ببرید. که در زیر به چند نمونه از انواع شکلات ها اشاره می کنیم.

  • شکلات سیاه
  • شکلات شیری
  • شکلات شیرین
  • شکلات تلخ
  • شکلات سفید
  • شکلات کاراملی
  • شکلات مغز دار
  • شکلات قهوه
  • شکلات میوه ای
  • شکلات برنجی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605