گروه بازرگانی رادمان
پنج شنبه , ۷ بهمن ۱۴۰۰
خانه / قهوه / مرکز فروش قهوه اسپرسو کیلویی

مرکز فروش قهوه اسپرسو کیلویی

قهوه اسپرسو

قهوه اسپرسو یک مدل از دانه قهوه نیست. بلکه یک روش تهیه قهوه است. روشی که با عبور دادن آب نزدیک به نقطه جوش با فشار زیاد از میان دانه‌های آسیاب شده قهوه، تهیه می‌شود . اسپرسو همچنین پایه تهیه بسیاری از نوشیدنی ها مثل کاپوچینو ، کافه لاته ، کافه ماکیاتو ، کافه آمریکانو و … است .

به طورکلی، یک اسپرسو ۶۰ میلی لیتری دارای ۸۰ الی ۱۵۰ میلی گرم کافئین است. در حالیکه یک قهوه معمولی با حجم ۲۴۰ میلی لیتر داری ۹۵ الی ۲۰۰ میلی گرم کافئین است.

قهوه اسپرسو تنها یک نوشیدنی نیست، چراکه جدای از یک نوشیدنی مطلوب، خواص فراوانی هم برای بدن انسان دارد و بر روند و تسهیل سوخت‌وساز بدن مؤثر است. تفاوت قهوه و اسپرسو تنها در روش اماده سازی انها میباشد و از نظر نوع قهوه با هم تفاوتی ندارند، البته از نظر طعم و مزه با هم فرق دارند ، چرا که قهوه ی اسپرسو به دلیل فشار زیاد اب غلیظ تر است به همین دلیل طعمی میانه دارد بر خلاف قهوه های دمی که عطر و رایحه ی زیادی دارند.

مرکز فروش قهوه اسپرسو کیلویی

فواید قهوه اسپرسو برای مردان

فواید قهوه اسپرسو برای مردان قهوه اسپرسو کیلویی

از آنجا که قهوه اسپرسو باعث افزایش جریان خون در ناحیه اندام تناسلی شده، تحقیقات نشان میدهد مردانی که دو تا سه فنجان قهوه در روز می نوشند کمتر دچار اختلال نعوظ (بلند شدن آلت) می شوند. به یاد داشته باشید وقتی میگوییم کافئین فعالیت جنسی شما رو بهبود می بخشد، منظور کافئین موجود در خوراکی های مضر و نوشابه ها نیست.

خرید بهترین قهوه اسپرسو

خرید بهترین قهوه اسپرسو بهترین قهوه اسپرسو

اسامی مختلف برای قهوه، با توجه به روش های دم آوری آنها انتخاب شده اند. برای مثال قهوه ترک یک روش خاورمیانه ای برای دم آوری قهوه است. این روش درجه آسیاب بسیار ریزی می خواهد و با ابزاری به نام جذوه یا همان قهوه جوش ترک درست می شود. حال این چیزها درباره قهوه اسپرسو نیز صدق می کند. به طورکلی قهوه اسپرسو روشی است که در آن آسیاب قهوه ریز است. برای دم آوری آن هم آب جوش را با فشار زیاد از میان دانه های آسیاب شده عبور می دهند. البته با تخصصی شدن صنعت قهوه در چند دهه اخیر، حتی فرآیند برشته کردن (رست) قهوه نیز برای انواع دم آوری ها حائز اهمیت شده است. به طوری که برشته کاری های تخصصی در سراسر جهان، پروفایل های مشخصی را جهت برشته کردن قهوه برای روش اسپرسو دارند.

آنهایی که مقدار کم نوشیده یا اصلا اسپرسو نمی نوشند، ریسک بالاتری برای ابتلا به سکته را داشته اند. نوشیدن قهوه اسپرسو در دوران قاعدگی و بارداری را حذف کنید. چون باعث تشدید علائم قاعدگی می شود و هم برای جنین مضر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

فروشنده انواع قهوه رست شده

تا به حال موقع سفارش قهوه در کافه ها از شما درباره لایت یا دارک و یا مدیوم بودن قهوه پرسیده اند. این سوال مربوط به قهوه رست شده میباشد.قهوه رست شده مزه قهوه ای

دیدگاهتان را بنویسید