گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۵ آبان ۱۴۰۰
خانه / شکلات خارجی / مرکز پخش عمده شکلات خارجی ارزان در بازار داخلی و جهانی

مرکز پخش عمده شکلات خارجی ارزان در بازار داخلی و جهانی

شکلات تهیه شده از کاکائو با دیگر مواد است که در انواع و اقسام گوناگونی تولید و روانه بازار می شود. این محصول توسط عمده کارخانجات تولید شده و بوسیله واسطه هایی که در این عرصه فعالیت دارند در مراکز مختلف کشور عرضه می شود. برای خرید عمده شکلات می توان از مراکز پخش عمده شکلات در سراسر کشور آن را تهیه کرد. چون این مراکز دارای تنوع برند هستند و پاسخگوی نیاز های انواع سلیقه ها می باشند. همچنین توزیع کننده علاوه بر بازارهای داخلی در بازارهای خارجی نیز فعالیت دارند و به خرید و فروش برندهای ایرانی و خارجی نیز در بازارهای بین المللی می پردازند.

مرکز پخش عمده شکلات خارجی ارزان در بازار داخلی و جهانی

خرید شکلات تلخ فله

خرید شکلات تلخ فلهکسی که قصد خرید شکلات تلخ فله ای دارد باید با شناسایی مرکز فروش مورد نظر خود خرید کند. در بازار نیز به وفور این مراکز دیده می شوند که به مراجعه به سایت های فروش نیز می توان آدرس هر کدام از آنها را جستجو نمود.

همچنین مشتری در جستجوی مرکزی است که علاوه بر اینکه شکلات را با کیفیت عرضه می کند اجناس او دارای قیمت های مناسبی نیز باشد تا مثلا با سود شکلات فروشی بتواند به کسب درآمدی برسد. در این صورت بهترین گزینه برای او تولید کننده یا در صورت در دستری نبودن آن می تواند به دفاتر فروش آن در دیگر شهرها یا نماینده فروش مراجعه کند‌ و شکلات کیلویی ارزان و بسته ای را تهیه کند.

برخی خریداران به دنبال شکلاتی چندین برند کمیاب و به خصوص هستند که در این صورت باید به شرکت های پخش کننده مراجعه و برندهای مورد نظر خودشان را از این واسطه ها تهیه کنند.

فروشگاه انواع شکلات کیلویی

فروشگاه انواع شکلات کیلوییدر فروشگاه های مختلف نیز می توان انواع شکلات کیلویی را تهیه نمود. چون شکلات بیشتر به صورت کیلویی عرضه می شود و مشتری نیز بسته به میل خود در هر وزنی شکلات را تهیه می کند به همین دلیل نوع فله ای آن خریداران بیشتری دارد. عرضه شکلات کیلویی خارجی توسط فروشندگان نیز انجام می شود که دارای طعم های متنوعی است. 

فروش شکلات فله در انواع مدل ها و کیفیت های متنوع عرضه می شود که بسته به کاکائو به کار رفته در آنها دارای رنگ و طعم مختلفی هستند. میزان شکر و کاکائو و شیره در هر کدام مختلف است و نوعی که دارای کاکائوی بیشتری است دارای رنگ قهوه ای سوخته و تلخ می باشد و از خلوص بالایی برخوردار است.

شکلات به میزان ۱۰ تا ۹۰ درصد دارای کاکائو است که هر چه میزان آن بیشتر باشد طبیعی تر و گرانتر است. همچنین میزان چربی و قند نیز در هر مدلی کم و زیاد می باشد. 

پخش عمده شکلات خارجی

پخش عمده شکلات خارجیپخش عمده شکلات خارجی را شرکت هایی عهده دار هستند که آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند و انواع برندهای خارجی معتبر را در دسترس همه‌ی مشتریان به بهترین نحو ممکن در اقصی نقاط کشور می رسانند و نیاز بخشی از بازار را تامین می کنند.

شرکت پخش عمده شکلات ایرانی با بازاریابی اجناس خود و قبضه بازار به جذب مشتری پرداخته و با پیشی گرفتن از دیگر رقبا با توجه به نیاز هر منطقه به فروش گسترده شکلات خارجی می پردازند و با شناختی که از مشتریان و بازار در هر نقطه ای از کشور دارند به فعالیت در این عرصه مشغول هستند.

توزیع کننده در بازار شکلات به وفور به چشم می خورد که هر کدام جهت کسب سهم بیشتری از بازار در تلاش اند و با انحصار بخشی از کشور و شناخت نبض بازار عرضه تخصصی شکلات را در دست گرفته اند. مشتری جهت خرید شکلات روسی، ترکی، آلمانی، ایتالیایی و … می تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی از این مرجع خرید کند.

نمایندگی شکلات رنگی ایرانی

نمایندگی شکلات رنگی ایرانینمایندگی شکلات رنگی ایرانی در دیگر استانها عرضه کننده بدون واسطه این محصول است و با این هدف ایجاد شده که کسانی که به تولیدکننده دسترسی ندارند بتوانند با مراجعه به آن شکلات را ارزان و باکیفیت تهیه کنند و از خرید خود نیز نهایت رضایتمندی را داشته باشند.

برای خرید انواع شکلات تخته ای ارزان، شکلات کادویی، شکلات رنگی و … می توان به این مرجع یا سایت فروش آن مراجعه نمود. نماینده تنها از برند مورد نظر خود پشتیبانی می کند و با تعاملات مستقیمی که با خریداران و تولید کننده دارد به تولیدات بیشتر و فروش بالاتر کمک خواهد نمود.

عرضه تخصصی شکلات رنگی و فرآوردهای کاکائو توسط این مراکز باعث شده که در مورد انواع این محصول و کیفیت های آن اطلاعات کاملی داشته باشد و آن را نیز در اختیار مشتریان قرار داده و به خرید بهتر آنها کمک کند. در نهایت کسانی که به نماینده نیز دسترسی ندارند می توانند از سایت فروش آنها خرید کنند.

فروش انواع شکلات در بازار داخلی

فروش انواع شکلات در بازار داخلیفروش انواع شکلات در بازار داخلی توسط عرضه کنندگان به طرق مختلفی انجام می شود و که در کار فروش شکلات خارجی و ایرانی هستند و بورس انواع شکلات بوده و مدل های مختلفی را در معرض دید عموم قرار داده اند.

چنان که مشتری با ورود به فروشگاه و مشاهده گالری شکلات ها چشم های آنها خیره خواهد شد. در مرکز فروش شکلات نمونه های متنوعی وجود دارد که به علت ارائه طیف های گسترده این محصول پاسخگوی هر سلیقه ای هستند.

  • شکلات سفید دارای ترکیبات کره، شیر و شکر است که از دیگر مدل ها شیرین تر است و از ۲۰ درصد کره کاکائو ۱۴ درصد مواد جامد شیری ۳درصد چربی شیر و ۵۵ درصد مواد شیرین کننده و وانیل و لسیتین است. 
  • شکلات شیری طرفداران زیادی دارد و دارای ترکیبات پودر شیر، کره کاکائو و شکر و دارای شیرینی کمی است.
  • شکلات تلخ بسیار مغذی است و از دانه های کاکائو و مقدار کمی کره کاکائو تولید می شود و دارای شیرینی بسیار کمی است و بیشتر در خوراکی هایی مانند کیک، شیرینی، بستنی و … به کار می رود. 
  • شکلات رنگی از ترکیبات بکینگ پودر، وانیل، شیره سویا، روغن کانولا و رنگ های خوراکی تولید می شود.

خریدار شکلات با کیفیت مناسب

خریدار شکلات با کیفیت مناسبخریدار شکلات کیلویی و بسته ای به اولین چیزی که فکر می کند کیفیت مناسب این محصول است و مطمئنا تا زمانی که طعم این محصول را نچشد و به صورت کامل از آن استفاده نکند متوجه مرغوب بودن آن نخواهد شد. بنابراین قبل از خرید باید با تحقیق از انواع برندها و آگاهی کامل خرید کند تا از خرید خود اطمینان کامل داشته باشد.

دومین اصل مهم حین خرید قیمت است که باید متناسب با کیفیت محصول باشد و مشتری قدرت خرید آن را داشته باشد و بدست آوردن چنین محصولی ممکن نخواهد بود مگر با انتخاب درست مشتری که نتیجه ای درست خواهد داشت.

خریدار حین خرید بهتر است به تاریخ تولید و انقضای محصول توجه نموده و متناسب با نیاز خود و استفاده ای که دارد محصولی بهداشتی و سالم را خرید کند چون سلامتی شخص در گرو محصولی باکیفیت و سالم خواهد بود. محصول با کیفیت نیز در فرایند تولید آن از مواد اولیه مرغوب و طبیعی استفاده شده است.

لیست قیمت شکلات در بازار جهانی

لیست قیمت شکلات در بازار جهانیلیست قیمت شکلات در بازار جهانی به دلیل اینکه گونه های این محصول مختلف است فرق دارد و هر چه درصد کاکائو در آن بیشتر باشد مانند نوع تلخ آن دارای قیمت بالایی می باشد. قیمت عمده شکلات نسبت به خرده ارزانتر است و در صورتی که بدون واسطه نیز تهیه شود کمترین نرخ ممکن را خواهد داشت.

لیست قیمت شکلات خارجی و ایرانی بسته به شرایط و عوامل مختلف فرق دارد و هر برندی دارای نرخ متفاوتی است چون نحوه تولید و عرضه در آنها فرق دارد. برندهای خارجی از مارک های ایرانی گرانتر است و قیمت عمده شکلات مترو ترکی نیز بسته به هزینه گمرکی و وارداتی متفاوت است و نوع تلخ آن خالص تر و گرانتر است.

قیمت شکلات کادویی ایرانی نیز هر چه دارای مغزجات باشد گرانتر است و مواد اولیه طبیعی که در آن به کار می رود برقیمتش تاثیر گذار است. شکلات بیشتر به صورت فله ای محاسبه می شود و هر کیلوی آن بسته به نوع شکلات دارای قیمت مخصوص به خود است.

فروشنده عمده شکلات مترو

فروشنده عمده شکلات متروفروشنده عمده شکلات مترو این محصول را از وارد کننده خریداری و بدست خرده فروشان می رساند و در کار نگهداری حجم بالای این محصول و حمل و نقل آن می باشد. شکلات، عمده فروشی ها با نرخ کمتری عرضه می شود و دارای انواع و اقسام این برند است که با کیفیت بالا به فروش می رساند. 

شکلات مترو از کشور ترکیه وارد می شود که دارای ترکیبات مغزبادام، کارامل و گردو می باشد و دارای درصد ترکیبات مختلف است که به دلیل کیفیت بالا و طعم خوش و قیمت مناسبی که دارای دارای طرفداران زیادی در کشور می باشد. سایز و ابعاد این محصول مختلف است و در اندازه های مختلف هندسی وارد کشور می شود.

فروشنده شکلات کیلویی نیز برند مترو را در طعم های مختلف در دسترس عموم مشتریان قرار می دهد. علاوه بر آن شکلات ایرانی عمده را نیز می توان از این مراکز تهیه نمود. 

صادرات شکلات به کشور های اروپایی

صادرات شکلات به کشور های اروپاییایران با عملکرد درست در تولید باکیفیت ترین شکلات توانسته به کشورهای اروپایی نیز این محصول را صادرات کند. شکلات های ایرانی به دلیل طعم فوق العاده عالی و کیفیت مطلوبی که دارد و به دلیل دارا بودن طیف گسترده ای از نوع شکلات در ایران و تنوع طعم ها در دیگر کشورها خریداران زیادی دارد.

انواع شکلات ایرانی به کانادا، استرالیا، اوکراین و… صادر می شود که صادرات به این کشورها با واسطه از طریق دیگر کشورها انجام می شود. برای انجام چنین امری باید هزینه های صادراتی و مجوزات گمرکی انجام شده و برند صادراتی نیز دارای پلمپ گمرکی باشد.

صادرات شکلات و فرآوردهای کاکائو بسیار سود آور برای کشور و تولید کننده آن خواهد بود چون باعث ارزآوری برای کشور بوده و رونق اقتصادی را دنبال خواهد داشت.

سفارش شکلات خارجی با قیمت ارزان

سفارش شکلات خارجی با قیمت ارزانجهت سفارش شکلات خارجی با قیمت مناسب بهتر است به خود تولید کننده آن در دیگر کشورها سفارش آن را نمود چون در این صورت بدون واسطه بدست مشتری می رسد. شرکت تجاری و بازرگانی از جمله کسانی هستند که این محصول را از دیگر کشورها خریداری نموده و وارد می کنند.

شکلات های خارجی نیز دارای عطر و بوی مختلفی هستند و به دلیل کیفیت های متنوعی که دارند در ایران نیز مشتریان خاص خود را دارا می باشند. کشورهای کشت کننده کاکائو دارای بیشتری تولیدات این محصول هستند و بیشترین صادرات این محصول را به خود اختصاص داده اند.

برخی کشورها نیز مانند ایتالیا خود کشت کننده نیست ولی بزرگترین بازار تولید شکلات است چون با فرآوری دانه های کاکائو در کشور خود بیشترین سهم صادرات این محصول را به خود اختصاص داده است.

کارخانه تولیدی شکلات کاکائویی در کرج

کارخانه تولیدی شکلات کاکائویی در کرجکارخانه تولیدی شکلات کاکائویی در کرج نیز با عملکرد درست در این زمینه با توجه به نیازهای بلویحی و تشریحی مشتری و با بروز کردن فعالیت های موثر بر کیفیت به تولید هر چه با کیفیت تر این محصول تلاش می کند. امروزه نیز با تغییرات شگرف در این زمینه و تولید مکانیزم و تجهیزات پیشرفته توسط مهندسان شاهد تولید مدرن تر شکلات در کشور هستیم.

این تولیدی در کرج اساس خط تولید خود را با مشخصه شکلات درجه یک پایه گذاری نموده و در بازار شکلات نقش مهمی را ایفا می کند. همین ویژگی باعث شده که محصولات این تولیدی با برندهای شاخص و خوشنام در رقابت باشد و میزان تقاضا بازار در این برند نشان دهنده دهنده کیفیت خوب آن است.

این کارخانجات شکلات با تعاملاتی که با توزیع کنندگان دارند تولیدات خودشان را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در سراسر کشور به فروش می رسانند و نیاز کشور و مصرف کنندگان اصلی را نیز تامین می کنند.

شرکت‌ تولید کننده شکلات کیلویی در پایتخت

شرکت‌ تولید کننده شکلات کیلویی در پایتختشرکت تولید کننده شکلات کیلویی در پایتخت انواع مدل های این شکلات را با استفاده از تکنولوژی و تجهیزاتی که در اختیار دارد تولید می کند. همچنین با بهره گیری از آزمایشگاه های مکانیزه و نیروی متخصص شکلات را مطابق با استاندارد ملی تولید نموده و شئونات بهداشتی را نیز در فرآیند تولید رعایت می کند.

همچنین این کارخانه با تولید شکلات خارجی تهران را از نظر دسترسی به این محصول به یکی از مراکز بزرگ شکلات ایرانی و خارجی تبدیل نموده است. محصول تولید شده در این کارخانه دارای کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی می باشد.

بیشتر تولیدات شکلات با کاکائو انجام می شود و ایران نیز چون کشت کننده کاکائو نیست دانه های کاکائو را از دیگر کشورها وارد نموده و طی فرآیندی آن را تبدیل به پودر کاکائو می کند. پودر کاکائو تولید شده نیز طی فرآیندی تبدیل به شکلات می شود و این شکلات نیز بسته به درصد کاکائو به کار رفته در آن دارای کیفیت مختلفی است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

قیمت شکلات روسی عمده در یزد

قیمت شکلات روسی عمده در یزد

شکلات ها، که از محبوب ترین خوراکی ها در جهان هستند، توسط کارخانه های مختلفی …