گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۲۷ دی ۱۴۰۰
خانه / شکلات ایرانی / صادرات شکلات ایرانی آیتن به عراق

صادرات شکلات ایرانی آیتن به عراق

صادرات شکلات ایرانی به کشورهایی همچون عراق، افغانستان، ترکیه و چین و … در طول چند سال گذشته با افزایش قابل توجهی همراه بوده است. در همین زمینه شکلات آیتن به عنوان یک مارک پیشنهادی می باشد که اولویت های مشتریان نظیر قیمت و کیفیت و تنوع را به بهترین شکل در نظر گرفته است. این شکلات های کیلویی ارزان قیمت در حال حاضر، از طریق این سایت نیز قابل فروش عمده می باشد که تامین عمده انواع شکلات، تافی، رول ویفری و همچنین ویفرهای مغزدار را در این مرکز می توانید به انجام رسانید.

با رشد و توسعه صنعت شکلات سازی در کشور ما، زمینه های اقتصادی گسترده ای نیز در این زمینه ایجاد شده و موقعیت همکاری با بازار بین المللی نیز فراهم می باشد اما در این زمینه، چه شکلات هایی را می توان برای صادرات انتخاب نمود تا بتوان یک سرمایه گذاری پرسو را تجربه کرد؟

خلاقیت در امر بسته بندی می تواند به عنوان یکی از مهم ترین عواملی محسوب شود که در صادرات شیرینی و شکلات، تاثیر می گذارد.

صادرات شکلات

اکثر کشورهای همسایه ایران که در حال مراودات اقتصادی می باشند، نخستین اولویتی که در بحث انتخاب شکلات ایرانی دارند، مربوط به قیمت آن می باشد و شکلات های ارزان تر از مشتریان بیشتری برخوردار است اما نوع بسته بندی شکلات هم از دیگر مشخصه هایی است که مشتریان به آن توجه می نمایند و در خصوص تافی های مغزدار، تافی های سکه ای دو سرپیچ از حجم فروش بالاتری برخوردار است.

شرکت شکلات ایرانی آیتن

یکی از شرکت های شکلات سازی ایرانی که نیاز بازار صادراتی را توانسته تا حجم قابل توجهی تامین نماید، مربوط به شکلات سازی آیتن در شهر تبریز بوده و این نام تجاری در اختیار شرکت صنایع غذایی هلالی می باشد. با آغاز فعالیت های تولیدی این شرکت در سال ۱۳۷۳، شاهد تولید محصولات متنوعی در زمینه شکلات، آبنبات، ویفر، تافی و دیگر تنقلات بوده ایم و در حال حاضر با بهره گیری از پیشرفته ترین خطوط تولیدی، بهترین محصولات و شکلات ها را تولید و به بازار عرضه می نمایند.

صادرات شکلات

این شرکت با توجه به تولید شکلات هایی برای صادرات، همه ساله حجم تولید قابل توجهی را ارائه می نماید و همین امر در ایجاد فرصت های شغلی جدید نیز بسیار تاثیر گذار بوده است.

وضعیت صادرات شکلات ایرانی

با رشد صنعت شکلات سازی کشور ما به نسبت دیگر صنایع غذایی، این امید وجود دارد که سرمایه گذاری در این صنعت، با سودآوری های تضمین شده ای همراه باشد و به نوبه خود یک قطب اقتصادی محسوب می شود.

بر اساس تحقیقات انجام شده، میزان صادرات شکلات در سال ۱۳۹۶، به ۴۴۰ میلیون دلار رسیده و این میزان به نسبت زمان مشابه سال قبل، از افزایش ۵٫۹۲ درصدی در وزن و همچنین افزایش ۷٫۲۵ درصدی ارزشی برخوردار بوده و رشد خوبی را نشان می دهد.

صادرات شکلات

ساحل عاج، آذربایجان، پاکستان و عراق و افغانستان از کشورهایی هستند که در طول چند سال گذشته، بیشترین حجم خرید را از شیرینی و شکلات های ایرانی داشته اند و هر ساله با افزایش حجم درخواست های خرید آن ها نیز همراه بوده ایم.

افزایش صادرات تافی مغزدار ایرانی

صادرات شکلات های بدون کاکائو به نسبت شکلات های کاکائویی از افزایش بیشتری برخوردار بوده و این امر به دلیل قیمت پایین تر این نوع تنقلات می باشد. علاوه بر تافی، انواع آبنبات، پاستیل، شیرینی جات، بیسکویت و ویفر نیز در این دسته قرار می گیرد که در نوع خود از مشتریان بالایی برخوردار هستند و بر اساس برآوردهای انجام شده، ۳۶ هزار و ۶۰۰ تن انواع شکلات بدون کاکائو در طول سال گذشته صادر شده است که این میزان از ارزش مالی ۱۱۸ میلیون دلار برخوردار بوده است.

صادرات شکلات

افزایش تولید شکلات ایرانی

یکی از مهم ترین عواملی که در رونق گیری صنعت شکلات تاثیر گذار بوده است، افزایش ظرفیت های تولیدی کارخانه های شکلات ایرانی، خلاقیت بیشتر و همچنین رقابت برندهای مختلف می باشد و امروزه تنوع محصولات یک شرکت شکلات سازی، به بیش از سی مدل محصول می رسد و از همین رو شرکت های مختلف می توانند به سادگی به نیازهای مختلف مشتریان پاسخ دهند.

به طور مثال شرکت شکلات سازی آیتن که در زمینه تولید شکلات های بدون کاکائو فعالیت می نماید، تافی های متنوعی همچون تافی شیری، کره ای، میوه ای، آبنبات های مغزدار، ساده و … را تولید می نماید.

تولید قند، بیسکویت، رولفر و ویفر هم از دیگر محصولاتی است که در تولیدات شرکت شکلات آیتن تبریز می توان یافت و صادرات آن ها را در برنامه های تجاری خود قرار داد.

صادرات شکلات

فروش شکلات تافی آیتن

این سایت با معرفی بهترین شکلات های کیلویی ایرانی از جمله مارک آیتن، موقعیت های فروش عمده آن را نیز فراهم ساخته است که در این زمینه می توانید ارتباط خود را با واحد فروش شرکت بازرگانی رادمان برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات در خصوص قیمت و لیست محصولات موجود، سفارش عمده خود را ارائه نمایید.

با توجه به قرار گیری شرکت شکلات آیتن در شهر تبریز، صادرات محصولات این شرکت شکلات سازی به کشورهای دیگر به ساده ترین شکل ممکن قابل انجام خواهد بود و مشتریان و تاجران می توانند برای شروع همکاری های بیشتر، اقدام به ارتباط نمایند.

منبع: darkchoco.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

خرید انواع شکلات تافی آیدین صادراتی

خرید انواع شکلات تافی آیدین صادراتی

شكلات هاى آيدين از شناخته شده ترين شكلات هاى ايرانى است كه از كيفيت بالايى …